Zespół “Promyk” zdobył II miejsce
w organizowanym przez Lubuski Oddział
Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
i Gazetę Lubuską Plebiscycie
„Służba Zdrowia na 6”,
w kategorii: Placówki medyczne w 2014 roku.

Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Promyk”
SP ZOZ w Zielonej Górze zajął I miejsce w prestiżowym Konkursie KNOW HEALTH 2013
towarzyszącemu Międzynarodowemu Forum Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej,
które odbyło się w dniach 12-14 listopada 2013 r. we Wrocławiu.
Międzynarodowe Forum Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej KNOW HEALTH 2013, to spotkanie najwyższej klasy specjalistów z całego świata zajmujących się promocją zdrowia i zdrowego trybu życia. Odbyło się po raz trzeci, po raz trzeci również nagrodzone zostały najlepsze projekty z tych dziedzin.
W Plebiscycie KNOW HEALTH zgłoszono 30 programów z obszaru promocji i profilaktyki zdrowotnej z całej Polski (inicjatyw samorządowych, biznesowych oraz powstałych na przecięciu tych dwóch sektorów), mających na celu poprawę jakości życia i zdrowia Polaków.
Projekt „Prosto do zdrowia” zrealizowany przez Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Promyk” SP ZOZ w Zielonej Górze okazał się najlepszy podczas tegorocznej edycji plebiscytu „Know Health” !


 

 WYRÓŻNIENIE DLA SP ZOZ „PROMYK”

ZIELONA GÓRA BEZ BARIER

 


Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Promyk” uzyskał tytuł „Innowacyjnej organizacji” w regionalnej edycji konkursu: Krajowi Liderzy Innowacji organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju w Warszawie.
Tytuł ten Zespół „Promyk” zawdzięcza innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie organizacji pracy i kształtowania proefektywnościowej kultury organizacyjnej a także sukcesywnemu poszerzaniu asortymentu usług o nowoczesne metody diagnostyczno-terapeutyczne oraz autorskiemu programowi Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Wad Postawy „Prosto do zdrowia”.